T3 Cura recenzija – vrijedi li vašeg novca? | T3 sušilo za kosu protiv Dysona

Današnji post označava prvu od mojih brojnih recenzija o ljepoti koje dolaze, i s uzbuđenjem mogu reći da danas radim T3 Cura Luxe pregled.

Mnogi od vas vjerojatno su čuli za divne prednosti Dyson Supersonic sušila za kosu, ali koliko vas je čulo za T3? Dyson sušilo za kosu naširoko se smatra jednim od najboljih na svijetu, i iako je to možda istina, ujedno je i najskuplje po cijeni od gotovo 400 USD.

T3 Cura recenzija - Vrijedi li vašeg novca? | T3 sušilo za kosu protiv Dysona | Fotografiranje fenom, vrhunsko sušilo za kosu, kozmetički proizvodi, najbolji proizvodi za kosu

T3 Cura recenzija: T3 sušilo za kosu protiv Dysona

T3 njega za kosu konkurentna je marka Dysona, a na tržištu se etablirala kao vrhunski dobavljač alata za ljepotu – njihovi alati sežu od pegle za uvijanje do pegla za kosu i sušila za kosu. Jedan od njihovih najpopularnijih proizvoda je sušilo za kosu modela, koji se prodaju za 250-285 USD.

Ono što izdvaja T3 Cura od konkurentskih marki je to što je sušilo za kosu napunjeno negativnim ionima, koji pomažu da se kosa brže suši i dulje je ostavlja mekšom. Zapravo, T3 obećava do 75% brže vrijeme sušenja od običnih sušila za kosu.

Predstavnici T3 čak su mi rekli da je očito korištenje T3 proizvoda zdravije za kosu nego da je zapravo ostavite da se osuši na zraku. Iako sam pomalo skeptičan prema toj izjavi, to svakako pokazuje da je proizvod dizajniran s minimalnim oštećenjem topline na umu.

Sada kada znate sve tvrdnje koje su dali trgovci, prijeđimo na stvarnu recenziju T3 Cure: Radi li i vrijedi li novca?

T3 Cure pregled

T3 Cura recenzija - Vrijedi li vašeg novca? | T3 sušilo za kosu protiv Dysona | Fotografiranje fenom, vrhunsko sušilo za kosu, kozmetički proizvodi, najbolji proizvodi za kosu

Izgled

Prije svega, krenimo od izgleda. Znam da izgled nema nikakve veze s performansama proizvoda, ali osobno ga smatram vrlo važnim pri kupnji novih gadgeta.

T3's Cura Luxe je najljepše sušilo za kosu koje sam ikad vidjela. Kao što vidite na slikama, dizajn fena je vrlo ženstven, elegantan i (usudim se reći) Instagramabilan. Jako cijenim detalje od ružičastog zlata, a to u kombinaciji s bijelom vanjštinom za mene je apsolutno savršenstvo.

Ako više volite tamnije boje, dolazi i Cura Luxe crno i ponoćno plavo .

Postavke

. T3 Cura recenzija - Vrijedi li vašeg novca? | T3 sušilo za kosu protiv Dysona | Fotografiranje fenom, vrhunsko sušilo za kosu, kozmetički proizvodi, najbolji proizvodi za kosu

Postoje tri različite postavke topline i dvije različite postavke brzine na T3 Cura Luxe koje vam omogućuju da prilagodite svoje iskustvo sušenja kose.

Ove su postavke napravljene tako da nadopunjuju različite teksture kose i različite potrebe koje možete imati – na primjer, ako želite sušiti kosu četkom, najtoplija postavka može biti najbolji izbor, dok ako želite samo svoju kosu osušite što je brže moguće, hladne postavke bi vam vjerojatno bile najbolje.

Tu je i tipka za zaključavanje hladnog zraka, koja vam omogućuje da napuhnete kosu najhladnijim mogućim zrakom, a istovremeno pazite da vrijeme sušenja bude optimalno.

Vrijeme sušenja i rezultati

Osobno ne koristim sušilo za kosu na dnevnoj bazi i dopirem do njih samo ako izlazim odmah nakon tuširanja. To je uglavnom zato što volim oprati kosu navečer, a ne smeta mi čekati par sati dok se ne osuši ako nemam kamo.

Međutim, ako putujem ili ako sam u žurbi, uvijek mi treba sušilo za kosu. Probao sam Curu nekoliko puta prije nego što sam napisao ovu recenziju T3 Cure i ne mogu dovoljno naglasiti koliko mi se sviđa.

Moj prethodni fen za kosu je bio jeftin fen (50 dolara) iz Babylissa i iz nekog razloga kad god sam njime osušila kosu, kosa bi mi se uvijek uhvatila u dišnim putovima i morala bih je ili počupati ili ošišati. Bila su to neka bolna, tužna vremena.

Ne samo da je moj trenutni Cura fen puno nježniji prema mojoj kosi, već je i puno brži. Kosa mi se svodi na područje prsa, a iako nije baš gusta, nije ni najfinija. Uz Cura sušilo mi je potrebno oko 15 minuta da potpuno osušim i uredim kosu, a to mi je nevjerojatno brzo.

Ionska tehnologija također čini moju kosu puno glađom i sjajnijom, pogotovo u usporedbi sa sušilom za kosu koji sam koristila prije.

Jedna stvar koju bih ipak želio istaknuti je da ovo sušilo za kosu nije tiho sušilo za kosu. Meni osobno to nije problem, ali ako je to nešto što tražite u sušilu za kosu, možda ovo nije za vas.

Dakle, bih li ga preporučio? Definitivno! Vrijedi li novca - da, mislim da jest.

Pogledajte najnovije cijene T3 Cura Luxe na Nordstrom , T3 , Ulta ili Bloomingdale's .

T3 sušilo za kosu VS Dyson

Jesu li luksuzna sušila za kosu poput T3 sušila za kosu i Dyson sušila za kosu (

T3 Cura recenzija: T3 sušilo za kosu protiv Dysona / Image Via Dine & Fash

Sada, znam da mnogi od vas možda razmišljaju kako T3 lijek uspoređuje s Dyson Supersonic . Da budemo iskreni, oba su sama po sebi nevjerojatna sušila za kosu, ali postoji nekoliko značajki koje se razlikuju kod oba uređaja.

Imala sam priliku isprobati Dyson Supersonic sušilo za kosu i kod prijatelja i u salonu koji sam posjetila, pa sam vam htjela dati kratku usporedbu proizvoda na temelju mojih osobnih iskustava.

Cijena

Kao što sam već spomenuo, Dyson se prodaje za oko 400 dolara, dok se T3 Cura prodaje za 200 dolara, a Cura Luxe za 285 dolara.

T3 sušilo za kosu VS Dyson – koji su dodatni proizvodi uključeni?

T3 Cura sušilo za kosu dolazi s jednom općom mlaznicom, dok Cura Luxe ima dvije mlaznice: jednu za cjelokupno oblikovanje frizure i jednu za precizno oblikovanje, poput povećanja volumena kod korijena. Difuzor nije uključen, ali se može kupiti za 30 dolara.

Dyson dolazi s 2 mlaznice – jedna za općenito oblikovanje i jedna za općenito oblikovanje, kao i difuzor za kovrčavu kosu.

T3 sušilo za kosu protiv Dysona – performanse

I Dyson i T3 sušila za kosu su izuzetno brza sušila za kosu. Dyson koristi istu tehnologiju protoka zraka kao i u svojim usisivačima, što omogućuje mlaznici da distribuira zrak po širokoj površini, što rezultira manjim oštećenjem topline i kraćim vremenom sušenja.

S druge strane, T3 tehnologija se oslanja na ionsku tehnologiju za povećanje glatkoće kose, kao i za brže vrijeme sušenja.

Dyson ima 3 različite postavke brzine i 4 različite postavke grijanja – veću razinu u odnosu na T3 Cura. Međutim, Cura Luxe ima 5 postavki grijanja i 2 brzine.

T3 sušilo za kosu VS Dyson – što je tiše?

Dyson. Dysonov Supersonic sušilo za kosu koristi iste principe protoka zraka kao i drugi Dysonovi proizvodi poput stolnog ventilatora. Također ima minijaturiziranu zračnu pumpu u ručki, koja omogućuje da sušilo za kosu suši kosu mnogo tiše od bilo kojeg drugog sušila za kosu na tržištu.

T3 sušilo za kosu VS Dyson – što je pogodnije za putovanja?

Opet, moj glas bi morao ići za Dyson. Ne samo da je iznimno lagan, već je i vrlo malen u usporedbi s tradicionalnim sušilima za kosu.

Možda je Dysonov izgled pomalo čudan, ali to ga čini tako izvrsnim za putovanja. Također, Dysonovi proizvodi dolaze opremljeni torbicom za nošenje, tako da se jasno vidi da je proizvod dizajniran za putnika na umu.

Dakle, što je bolje, Dyson ili T3 Cura?

Općenito, tvrdio bih da oba sušila za kosu imaju podjednako dobre rezultate i da učinak ne bi trebao biti ono što trebate uzeti u obzir kada kupujete jedno ili drugo. Ono što trebate uzeti u obzir su cijena, glasnoća sušila za kosu, njegova težina i veličina, te donekle i izgled.

Dakle, ako cijena nije problem, svakako bih preporučio Dyson Supersonic, međutim ako tražite sušilo za kosu koje radi jednako dobar posao, ali mu nedostaju dodatne značajke kao što su niska razina buke i mala težina, idite na T3 Cura ili T3 Cura Luxe.

Iako Cura Luxe dolazi s više postavki od originalne Cure, ipak bih preporučio da jednostavno odaberete boju koja vam se najviše sviđa i krenete s tim.

Da biste vidjeli najnoviju cijenu i pročitali više recenzija T3 Cura i Cura Luxe, idite na Nordstrom

Ako želite pročitati više recenzija o Dyson Supersonic-u, možete to učiniti dalje Nordstrom također.

Nadam se da ste uživali u ovoj recenziji T3 Cure! Javite mi koji fen za kosu koristite u komentarima ispod.

xx

Pročitajte sljedeće

9 pristupačnih proizvoda poput Olaplexa

Najbolje Dyson Airwrap alternative

5 pristupačnih proizvoda kao što je oVertone koji vam daju fantastičnu kosu

Pregledajte sve članke o ljepoti

Ako vam se svidio ovaj članak, prikvačite ga na Pinterest, jer nam pomaže rasti!